Sağlık Sektörünün 10 Yıllık Projeksiyonu İstanbul Health Expo’da

2023 hedefleri doğrultusunda, Türkiye ekonomisine 20-25 milyar dolar gelir sağlaması hedeflenen sağlık sektörünün tüm aktörleri 24-26 Kasım 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de... (haberin devamı)

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar 2017 Yılı Bütçesi

Sağlık Bakanlığı tarafından Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar 2017 Yılı Bütçesi yayımlandı. 2017 yılına ilişkin toplam bütçe 64 Milyar 43 Milyon TL olarak açıklandı. 2016 yılında bu rakam... (haberin devamı)

Kimlik Paylaşım Sisteminde Kimlik Doğrulama İşlemleri

Kimlik Paylaşımı Sistemi’nde hizmet alıcısı konumundaki kurumların, kişilerin son kayıtları ile sunulmakta olan kişi sorgulama ve kişi doğrulama hizmetlerinin kütük ayrımına göre... (haberin devamı)

TÜSAP Toplantılarının İlki Reşat Bahat’ın Katılımı ile Gerçekleşti

TÜSAP Vizyon Toplantılarının ilki Türkiye’de sağlık sektörüne yön veren 40 kişinin katılım ile yapıldı. OHSAD Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat, sağlık sektöründe büyümeyi ve teknolojinin entegrasyonunu özel sektör...(haberin devamı)

Yabancı Hasta Takip Sisteminde Değişiklikler

Sağlık turizmi mevzuatında önümüzdeki süreçte yabancı hastalara ilişkin tedavi işlemlerini yürütebilmek için akredite olunması, bu akreditasyon çalışmasının da yabancı hasta takip sistemi üzerinden girilmiş olan bilgiler esas alınarak... (haberin devamı)

Tıbbi Malzeme Listeleri D Grubu Başvurulara Ait Barkodlar

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından Tıbbi malzeme listeleri tıbbi malzeme alan tanımlarına yönerge doğrultusunda yapılan D grubu başvurulara ait barkodların sisteme tanımlanması... (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.