Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik

Sosyal Güvenlik Kurumu’nca hazırlanan “Sağlık Uygulama Tebliği’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ” 26.11.2016 tarih ve 29900 sayılı Resmi Gazete’de... (haberin devamı)

Değişiklikleri İşlenmiş Güncel SUT 

Güncel SUT’ta sağlık kurumları başlığından tanı ve tedaviye, sağlık raporlarından tıbbi malzeme temin edilme esaslarına, faturalandırmadan medula sistemine kadar her bölümde değişiklikler olduğu... (haberin devamı)

OHSAD, İstanbul Health Expo Fuarında Yerini Aldı

OHSAD Yönetim Kurulu Toplantısı, SGK Başkan Yardımcısı Dr. Orhan Koç ve Sağlık Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Mustafa Özderyol’un katılımı ile 25 Kasım Cuma günü İstanbul Health Expo Fuarında.... (haberin devamı)

Reşat Bahat Haber Türk’te Sağlık Sistemini Konuştu

OHSAD Genel Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat Haber Türk’te Doğan Noyan’ın sunuculuğunu yaptığı Bakış programında sağlık sistemini ve SUT’u... (haberin devamı)

Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonu Kararı

Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonu (SHFK), ilgili yönetmelik gereği 6/10/2016 tarihinde toplantı yaparak bazı ilaç ve işlemlere ait fiyat güncellemeleri konusunda karar... (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.