Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ’a Ziyaret

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ’ı OHSAD Genel Başkanı Opr. Dr. Reşat Bahat, Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet Şah Kolan ve Genel Sekreter Dr. Cevat Şengül’den oluşan OHSAD Heyeti... (haberin devamı)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na Ziyaret

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nu OHSAD Genel Başkanı Opr. Dr. Reşat Bahat, Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet Şah Kolan ve Genel Sekreteri... (haberin devamı)

8. Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantısı Öncesinde Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

8. Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantısının öncesinde kurultayın daha verimli ve etkin bir şekilde gerçekleşebilmesi için oluşturulan Danışma Kurulu... (haberin devamı)

Yoğun Bakım Ünitesinde Kullanılan Kan Bileşenleri İle İlgili Duyuru

SGK tarafından Yoğun Bakım Ünitesinde Kullanılan Kan Bileşenleri İle İlgili Duyuru yayınlandı. Bilindiği üzere Sağlık Uygulama Tebliği 4.6 - Kan ve kan... (haberin devamı)

2017 Yılına İlişkin Belge Bedelleri

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından “2017 Belge Bedelleri” yayınlandı. Buna göre, 2017 yılı sonuna kadar düzenlenecek veya onaylanacak olan her türlü ruhsatlandırma... (haberin devamı)

Yurt Dışı İlaçlar Hakkında Duyuru Yayınlandı

SGK tarafından yayınlanan Yurt Dışı İlaçlar Hakkında başlıklı duyuruda Sağlık Uygulama Tebliği eki Yurt Dışı İlaç Fiyat Listesinde (EK-4/C) yapılan düzenlemeler... (haberin devamı)

2017 Yılı Sosyal Güvenlik Kurumu Tıbbi Malzeme Sözleşmeleri

Sosyal Güvenlik Kurumu Ayakta Tedavide Kullanılan Hazır Tıbbi Malzeme Sözleşmesi ile Sosyal Güvenlik Kurumu İle Resmi Kurumlar/Resmi Sağlık Kurumları Arasında Ismarlama Protez ve Ortez... (haberin devamı)

2017 Yılı Sosyal Güvenlik Kurumu Görmeye Yardımcı Tıbbi Malzeme Sözleşmesi

SGK tarafından 2017 Yılı Sosyal Güvenlik Kurumu Görmeye Yardımcı Tıbbi Malzeme Sözleşmesi Hakkında Duyuru yayınlandı. Ancak, söz konusu sözleşmedeki... (haberin devamı)

Değişiklikleri İşlenmiş Güncel SUT Yayınlandı

Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü tarafından 1 Mayıs 2013 tarihinde yürürlüğe giren Sağlık Uygulama Tebliğinde 31 Aralık 2016 Tebliği ile yapılan... (haberin devamı)

2017 Yılı TİG Veri Gönderimi Dönem Kapatma Takvimi Yayınlandı

Sağlık Bakanlığı Teşhis İlişkili Gruplar ve Sosyal Güvenlik Uygulamaları Daire Başkanlığı tarafından 2017 Yılı Teşhis İlişkili Gruplar (TİG) Veri Gönderimi Dönem Kapatma Takvimi hakkında... (haberin devamı)

2017 Yılı Fiyat Tarifeleri ve Analiz Bilgileri Rehberi

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu merkez laboratuarları ile müdürlüklere bağlı halk sağlığı laboratuarlarınca gerçekleştirilen tetkik, eğitim, biyolojik ürün ve hizmetlerle... (haberin devamı)

Yetkilendirilmiş Laboratuar Kılavuzu

23.06.2015 tarihinde yayınlanan Yetkilendirilmiş Laboratuarların Çalışma Usul Esasları Hakkında Kılavuzun Madde 1 ve Madde 4 de yer alan “analizi yapan kamu, kurum ve kuruluşlar” ifadesi “analizi yapan kamu, kurum, özel ve tüzel kuruluşlar” ifadesi... (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.