OHSAD Başkanı Reşat Bahat, NTV’ye konuk oldu

OHSAD Genel Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat, İstanbul’daki yoğun bakım yataklarındaki dolulukla ilgili olarak NTV’ye konuk oldu. (haberin devamı)

İstanbul Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu OHSAD’ı Ziyaret Etti

OHSAD Yönetim Kurulunun 23 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşen Yönetim Kurulu Toplantısı’na İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu ve ekibi katıldı. (haberin devamı)

SGK’ya Ödenecek İşlem ve Sözleşme Ücretleri

SGK’ya ödenecek başvuru, aidat, işlem ve sözleşme ücretlerine ilişkin usul ve esaslar,  1 Ocak tarihinden geçerli olmak üzere yürürlüğe girdi. (haberin devamı)

SGK Sözleşme Ücretlerinde İndirim

Sosyal Güvenlik Kurumu’na ödenecek başvuru, aidat, işlem ve sözleşme ücretlerine ilişkin usul ve esaslarda değişiklik yapılarak sözleşme ücretleri düzenlendi. (haberin devamı)

Kimlik Paylaşımı Sistemi Versiyon Düzenlemesi 

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri tarafından Kimlik Paylaşımı Sistemi (KPS) KPSv2 Servisleri Versiyon Düzenlemesi hakkında duyuru yayımlandı. (haberin devamı)

Sağlık Bakanı Akdağ, “Sağlıkta Süper Ligdeyiz” dedi

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, 9. Büyükelçiler Konferansı’nda sağlıkta milli değerler ve küresel hedefler hakkında konuşma yaptı. (haberin devamı)

Kalite Değerlendirmelerine Yönelik Uygunluk Bildirimi 

30 Ocak-28 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan sağlıkta kalite değerlendirmelerine yönelik uygunluk bildirimi açıldı. (haberin devamı)

Hastane Afet ve Acil Durum Planlaması Eğitim Standartları

Hastane Afet ve Acil Durum Planlaması Eğiticisi Sertifikalı Eğitim Programı, Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Yönetmeliği kapsamında sertifikalı eğitim alanı olarak belirlenerek yürürlüğe girdi. (haberin devamı)

Yabancı Hasta Veri Takip Sistemi

Yabancı hasta veri takip sistemi veri girişlerinin eksiksiz yapılması ve istenilen verilerin formata uygun olarak doldurulup gönderilmesi gerekiyor. (haberin devamı)

Ara Ödeme Kapsamındaki İlaçlarda Dikkat Edilecekler

Ara ödeme kapsamındaki ilaçlarla ilgili kurumca yapılacak ödemelere ilişkin başvuruda bulunması gereken belgeler ve dikkat edilmesi gerekenler belirtildi. (haberin devamı)

e-Bildirge için Chrome ve FireFox Gerekiyor

Aylık prim ve hizmet belgelerinin düzenlendiği e-Bildirge programları İnternet Explorer üzerinden hizmet verip, e-Bildirge programı için Chrome ve FireFox tarayıcılarının kullanılmaması gerekiyor. (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.