Sağlık Dünyası “Sağlıkta Ortak Gelecek” için 8. Kez Buluşacak

Sağlık sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren OHSAD Kurultayı, 8. Kez sağlık profesyonellerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. (haberin devamı)

Reşat Bahat, Habertürk’de Noyan Doğan’ın Bakış Programına Katıldı

OHSAD Genel Başkanı Dr. Reşat Bahat, Habertürk’de Noyan Doğan’ın sunduğu ve sağlık sisteminin konuşulduğu Bakış Programına konuk oldu. (haberin devamı)

Tahran’da İslam Ülkeleri Sağlık Teknolojileri Fuarı Düzenlenecek

İslamik Ülkelerin Sağlık Alanındaki Ekonomik İlişkileri Odak Toplantıları ve Teknoloji Fuarı, 23-25 Şubat tarihleri arasında Tahran’da gerçekleşecek. (haberin devamı)

Avusturya, Belçika, Fransa ve Hollanda’nın YUPASS’a Entegrasyonu

SGK tarafından Avusturya, Belçika, Fransa ve Hollanda’nın YUPASS’a entegrasyonu hakkında duyuru yayımlandı. (haberin devamı)

SGK Kapsamında YUPASS Sağlık Yardımlarında Dikkat Edilecekler

SGK tarafından Türkiye İle Avusturya, Belçika, Fransa Ve Hollanda Sosyal Güvenlik Sözleşmesi Kapsamında Sağlık Yardımı Alan Kişiler İçin Dikkat Edilecek Hususlar yayınlandı. (haberin devamı)

Erteleme Kapsamındaki Prim Ödeme İşlemleri

Geçici 72. maddede yer alan prim ertelemesi kapsamına giren özel sektör işverenlerin, 2016/Aralık ayına ilişkin sigorta prim borçlarının bir kısmı ertelendi. (haberin devamı)

Sadece Asgari Ücret Desteğinden Yararlanan Sigortalının Primi Erteleniyor

Prim erteleme ile ilgili olarak SGK’ya ulaşan bilgilerden, tahakkuk eden tüm prim borçlarının erteleneceği algısının oluşmuştur. (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.