8. OHSAD Kurultayı Başarıyla Tamamlandı

Kamu, özel sektör ve üniversitelerin sağlık profesyonellerini bir araya getiren OHSAD Kurultayı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, SGK Başkanı Dr. Selim Bağlı ile Sağlık Bakanlığı ve SGK yetkililerinin katılımı ile... (haberin devamı)

OHSAD Kurultayı, Sağlık Profesyonellerinin Yoğun İlgisi ile Açıldı

OHSAD Kurultayının açılışında OHSAD Genel Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat, SGK Başkanı Dr. Selim Bağlı ve TOBB Sağlık Sektör Meclis Başkanı Dr. Seyid Karaca... (haberin devamı)

Mehmet Müezzinoğlu: “Özel Sektörün Daima Yanındayız”

8. OHSAD Kurultayında konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, sektördeki sıkıntıların birlikte görüşülerek çözüme kavuşturulacağını belirterek özel sağlık hizmetleri...  (haberin devamı)

OHSAD Kurultayını,  AA ve DHA Gibi Haber Ajansları Takip Etti

AA ve DHA gibi haber ajansları OHSAD Kurultayını takip ederek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Genel Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat ve SGK Başkanı Dr. Selim Bağlı’nın.... (haberin devamı)

Müezzinoğlu’nun Konuşması OHSAD’ın Facebook Adresinden Canlı Yayınlandı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun kurultayda yaptığı konuşma OHSAD’ın facebook sayfasından canlı olarak yayınlandı. (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.