İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Özel Sektör Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Özel Sektör Değerlendirme Toplantısı Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, OHSAD Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat ve sektör... (haberin devamı)

Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapıldı

Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ 8 Haziran tarihli ve 30090 sayılı Resmî Gazete’de yayımlandı. (haberin devamı)

Değişiklik Tebliği İşlenmiş Güncel SUT

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 8 Haziran tarihi itibari ile Değişiklik Tebliği İşlenmiş Güncel- 2013 SUT yayınlandı. (haberin devamı)

Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonu Kararı Yayımlandı

Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonu Kararı 8 Haziran 2017 tarihli ve 30090 sayılı Resmî Gazete’de yayımlandı. (haberin devamı)

GSS Genel Müdürü Op. Dr. Alper Süzen’e Başarılar Dileriz

Sosyal Güvenlik Kurumu, Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğüne Op. Dr. Alper Süzen getirildi. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz. (haberin devamı)

Sağlık Turizmi Fiyat Tarifesi Güncellendi

Kamu Sağlık Hizmetleri Satış Tarifesi ile Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Kapsamında Sunulan Sağlık Hizmetleri Fiyat Tarifesi güncellendi. (haberin devamı)

TİG Dönem Kapatma ve BBAG-İBAG Veri Girişi

Sağlık Bakanlığı Teşhis İlişkili Gruplar ve Sosyal Güvenlik UygulamalarıDaire Başkanlığı tarafından TİG dönem kapatma ve BBAG-İBAG veri girişi hakkında önemli duyuru yayımlandı. (haberin devamı)

Abu Dabi’de Sağlık Turizmi Zirvesi

Sağlık turizminde ciddi rol oynayan Körfez ülkelerinden Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dabi’de, 25-26 Kasım tarihleri arasında Sağlık Turizmi Zirvesi gerçekleşecek. (haberin devamı)

Hastane Yöneticileri ABD’nin Hastanelerini Ziyaret Ediyor

Kamu ve özel hastanelerin yönetim kurulu üyeleri ve yöneticilerinin katılabileceği Ankara Sağlık Kuruluşları Derneği Boston Gezisi 13-19 Ağustos tarihleri arasında... (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.