Erken Kayıtta Son Hafta

OHSAD Kurultayında katılımcı olarak yer almak isteyenler 1 Nisan 2016 tarihine kadar başvuru yaptıklarında erken kayıt indiriminden faydalanabilecekler. 7. OHSAD Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları, 13-17 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya Sueno Hotels Deluxe Belek’de gerçekleşecek. (haberin devamı)

OHSAD, Bakan Süleyman Soylu ile Toplantıya Katıldı

Genel Başkan Dr. Reşat Bahat ve Genel Sekreter Dr. Cevat Şengül, Ankara’da, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya iştirak etti. (haberin devamı)

OHSAD Kurultayında 3 Önemli Kurs

1) Sağlıkta Pazarlama (Yurtiçi, Yurtdışı ve Etkileşimli Pazarlama), 2) Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi, 3) Finansal Analiz ve Bilanço Okuma Teknikleri... OHSAD Kurultayı alanında marka olmuş uzmanlar tarafından verilecek 3 önemli kursa ev sahipliği yapacak. (haberin devamı)

Sağlıkta Gelecek Sektör Buluşması

Acıbadem Üniversitesi tarafından düzenlenen sektör buluşmalarının ilki olan Sağlıkta Gelecek 25 Mart 2016’da gerçekleşecek. Toplantıda Sağlık Bakanlığı Sayın Müsteşarı Sağlıkta Gelecek Vizyonu 2023 Çalışmasını aktaracak, Harvard Üniversitesinden konuk Öğretim Üyeleri de “Sağlıkta Gelecek ve Kalite” konulu konferans vereceklerdir. (haberin devamı)

SAYED Güncel Sağlık Sempozyumu Expomed'de

SAYED 2016 Güncel Sağlık Sempozyumu, 26 Mart Cumartesi günü İstanbul Tüyap Expomed Fuarı kapsamında gerçekleşecek. Akademik, kamu kurumu ve özel sektörden katılımcıların bulunacağı Sempozyumda, konuşmacı olarak yer alacak isimler şöyle… (haberin devamı)

Güvenli Elektronik İmza

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından Güvenli Elektronik İmza Uygulaması ile ilgili olarak yayımlanan duyuruya göre 1 Nisandan itibaren sistem tarafından SGK Kurumsal Hekim Şifresiyle elektronik ortamda reçete yazılma işlemine izin verilmeyecek. (haberin devamı)

Sağlıkta Kalite Standartları Revizyon Çalışması

Ülkemizde sağlık hizmeti sunan kamu, üniversite ve özel tüm hastanelerin kullanımına sunulan Sağlıkta Kalite Standartları (SKS)-Hastane (Versiyon-5) Seti üzerinde, uygulayıcılardan ve uzmanlardan gelen görüş ve öneriler doğrultusunda revizyon çalışması gerçekleştirilmiştir. (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.