OHSAD Yönetim Kurulu Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı Ziyaret Etti

OHSAD Yönetim Kurulu geçtiğimiz hafta Sağlık Bakanı Sayın Dr. Ahmet Demircan’ı makamında ziyaret etti. Sağlık Bakanı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş’ün de bulunduğu toplantıya OHSAD Yönetim Kurulundan Genel Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat, Başkan Yardımcısı Op. Dr. Ahmet Şah Kolan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Aydınlar, Dr. Muharrem Usta, Uğur Genç, Hüseyin Bozkurt,  Dr. Uğur Baran, Prof. Dr. Hayreddin Yekeler, Banu Küçükel katıldı.(Haberin devamı)

OHSAD Genel Kurulu 6 Aralık’ta Toplanıyor

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı 6 Aralık 2017 Çarşamba günü Saat:10.00 da Divan İstanbul Otel (Taksim)’de yapılacaktır.
Genel Kurula katılacak üyelerimizin; kuruluşlarını temsil edecek olan, tabloda belirtilen sayıda kişinin isim ve iletişim bilgilerini en geç 24 Kasım 2017 Cuma tarihine kadar Derneğimizin 0212 247 07 05 no’lu faksa veya [email protected] mailine, kuruluş yetkilisinin imzası ile bildirmeleri gerekmektedir.(Haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.