9. Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantısı’nda Yerinizi Alın, Geleceği Birlikte Şekillendirelim

2023 Sağlık Politikaları Vizyonunun konuşulacağı 9. OHSAD Kurultayında, sağlık sektörünün geleceği tüm tarafların katılımı ve ortak çözüm önerileri ile şekillenecek. (haberin devamı)

OHSAD Yönetimi, Vasip Şahin’i Makamında Ziyaret Etti

OHSAD Yönetimi, Genel Başkanı Dr. Reşat Bahat başkanlığında İstanbul Valisi Vasip Şahin’i makamında ziyaret etti. (haberin devamı)

Reşat Bahat: “Sorun Acili Suistimal Edenlerde”

OHSAD Başkanı Dr. Reşat Bahat Hürriyet Gazetesinin “Yüzde 200 Ek Fatura Tehlikesi” başlıklı haberinde acillere ilişkin görüş belirtti. (haberin devamı)

OHSAD ve SGK işbirliği ile Eğitimi Düzenlendi

SGK Fatura Eki Belgeler Görüntü Paylaşımı Projesi ve 2018 Yılı Hizmet Alım Sözleşmesi eğitimi 8 Mart Perşembe günü yapıldı. (haberin devamı)

Sağlık Turizmini Teşvik Amacıyla KDV İstisnası Geliyor

Maliye Bakanı Naci Ağbal, teşvik amacıyla yabancılara Türkiye’de bu alanda sunulan hizmetler için KDV istisnası getirildiğini bildirdi. (haberin devamı)

Mor ve Turuncu Reçetelere İlişkin Duyuru

Mor ve turuncu reçeteler ile ilgili ilacın kullanımına ait onaylı hasta tedavi çizelgesi ve benzeri belge istenebilecek. (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.