OHSAD Kurultayında SGK ve Sağlık Bakanlığı Yöneticileri Katılımcıların Sorularını Yanıtlayacak

Sağlık Bakanlığı ile SGK ve GSS yöneticilerinin de yer alacağı OHSAD Kurultayında, katılımcılar Sağlık Bakanlığı ile SGK yetkililerine soru yöneltebilecek. (haberin devamı)

Reşat Bahat, HTLS Sağlık Teknolojileri Liderler Zirvesinde Konuşmacı Olarak Yer Alıyor

OHSAD Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat’ın konuşmacılar arasında yer aldığı HTLS Sağlık Teknolojileri Liderler Zirvesi, 27 Mart’ta gerçekleşecek. (haberin devamı)

10. Yılında Sağlık Hizmetlerinde Planlama Çalıştayı yapıldı

OHSAD tarafından düzenlenen 10. Yılında Sağlık Hizmetlerinde Planlama Çalıştayı, 17 Şubat 2018 tarihinde Taksim Divan Otel’de gerçekleşti. (haberin devamı)

Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ Yayınlandı

Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ 21 Mart 2018 tarihli ve 30367 sayılı Resmî Gazete’de yayımlandı. (haberin devamı)

Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonu Kararı Yayınlandı

Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonu Kararı 21 Mart 2018 tarihli ve 30367 sayılı Resmî Gazete’de yayımlandı. (haberin devamı)

2018 Sağlıkta Kalite Değerlendirmeleri Başlıyor

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından yapılacak olan 2018 yılı ‘Sağlıkta Kalite Değerlendirmeleri’ başlıyor. (haberin devamı)

Mavi Kod Uygulamaları Usul ve Esasları

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından Mavi Kod Uygulamaları Usul ve Esasları hakkında duyuru yayımlandı. (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.