9. OHSAD Kurultayında Alanının Uzmanlarından 5 Önemli Eğitim

2023 Sağlık Politikaları Vizyonunun konuşulacağı ve sağlık sektöründeki gelişmeler, sorunlar ve çözüm önerilerinin tartışılacağı 9. OHSAD Kurultayı, 19-23 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya Sueno Hotels Deluxe Belek’de gerçekleşecek. Kurultay, marka olmuş uzmanlar tarafından verilecek 5 önemli eğitime ev sahipliği yapacak. (haberin devamı)

OHSAD Kurultayında SGK ve Sağlık Bakanlığı Yöneticileri Katılımcıların Sorularını Yanıtlayacak

Sağlık Bakanlığı ile SGK ve GSS yöneticilerinin de yer alacağı OHSAD Kurultayında, katılımcılar Sağlık Bakanlığı ile SGK yetkililerine soru yöneltebilecek. İlgili yetkililere yöneltmek istediğiniz soruları ve çözüm beklediğiniz konuları bize yazabilirsiniz. (haberin devamı)

Finlandiya-Türkiye Sağlık İşbirliği Günü Organizasyonu Nisan’da

Finlandiya Büyükelçiliğinin “Finland Health” Programı çerçevesinde “Finlandiya-Türkiye Sağlık İşbirliği Günü: Sağlıkta Inovatif ve Yüksek Teknolojik Çözümler” organizasyonu, 11 Nisan 2018 tarihinde Ankara Sheraton Oteli’nde düzenlenecek. (haberin devamı)
 

E-Nabız Sağlık Verileri Hekim Erişim Kılavuzu

E-Nabız Kişisel Sağlık Kaydı Sistemine hekimlerin erişim sağlayabilmesi için gerekli adımları içeren “e-Nabız Sağlık Verileri Hekim Erişim Kılavuzu”, “Aile Hekimi Erişim İş Akış Süreci” ve “Sağlık Tesisi Hekimi İş Akış Süreci” yayımlandı. (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.