9. OHSAD Kurultayı, Sektör Paydaşlarının Yoğun Katılımı ile Açıldı

OHSAD Kurultayı Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, SGK Başkanı Dr. Selim Bağlı, OHSAD Başkanı Dr. Reşat Bahat ve Özel Hastaneler Platformu Derneği Başkanı Dr. Mehmet Altuğ’un katılımı ile açıldı. (haberin devamı)

ÇSGB Jülide Sarıeroğlu 22 Nisan’da OHSAD Kurultayında

9. OHSAD Kurultayı ilk gününde yoğun bir programa sahne oldu. 9. OHSAD Kurultayına Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, 22 Nisan Pazar günü katılacak. (haberin devamı)

Reşat Bahat: Bazı Küçük(!) Sorunlarımız Var

9. OHSAD Kurultayının açılışında konuşan ve “Bazı küçük sorunlarımız var” diye söze başlayan OHSAD Başkanı Dr. Reşat Bahat, özel sağlık hizmeti sunucularının sorunlarına değindi. (haberin devamı)

Selim Bağlı: Elbette Mevzu Finansmansa Gerisi Teferruattır

SGK Başkanı Dr. Selim Bağlı, Kamu otoritesinin Sağlık Uygulama Tebliğinin işlem puanlarının güncellenmesi gerektiği konusunda hemfikir olduğunu söyledi. (haberin devamı)

Eyüp Gümüş: Sağlık Sektörü Olarak Aynı Masanın Etrafındayız

Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, SUT’tan en büyük rahatsızlığı Sağlık Bakanlığının duyduğunu söyledi. (haberin devamı)

Özel Hastaneler Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı

Özel Hastaneler Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 20 Nisan 2018 tarihli ve 30397 sayılı Resmî Gazete’de yayımlandı. (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.