Sağlık Sektörü Paydaşları Yine OHSAD Kurultayında Biraraya Geldi

9. Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları, başta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş ve SGK Başkanı Dr. Selim Bağlı olmak üzere kamu yöneticileri ve bürokratları ile özel sektör ve üniversite yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti. (haberin devamı)

Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu: “24 Haziran’dan Önce SUT Süreci İçin Elimizden Gelen Çabayı Göstereceğiz”

OHSAD Kurultayında konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, OHSAD’ın “Sağlık Politikalarında 2023 Vizyonu” ile ne denli güçlü bir paydaş olduğunu ortaya koyduğunu dile getirdi. (haberin devamı)

9. Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları Medyada Geniş Yer Buldu

Kamu, özel sektör ve üniversitelerin sağlık profesyonellerini bir araya getiren OHSAD Kurultayına  ulusal, yerel ve sektörel medya geniş yer verdi. (haberin devamı)

Hizmet İhracatçıları Birliğine Katılım İçin Son Gün 27 Nisan Cuma

İMMİB bünyesindeki Hizmet İhracatçıları Birliğinin genel kuruluna katılmak isteyen hizmet ihracatçıları, 27 Nisan 2018 Cuma gününe kadar üye kaydı yaptırabilecek. (haberin devamı)

İstanbul İl Müdürlüğü İstanbul Hemşirelik Zirvesinde Yılın Hemşiresini Seçecek

İstanbul İl Müdürlüğü, Sağlık Bilimleri Üniversitesi işbirliği ile hemşirelik mesleğinin önemine dikkat çekildiği, 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası etkinlikleri kapsamında  “Yılın Hemşiresi” seçilecek. (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.