OHSAD Yönetiminden Sağlık Bakanı
Dr. Fahrettin Koca’ya Tebrik Mektubu

OHSAD Yönetim Kurulu, Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya, gönderdiği tebrik mektubu ile Sağlık Bakanlığı görevine ilişkin iyi dilek ve temennilerini bildirdi. (yazının devamı)

Reşat Bahat’ın SUT Değişikliğine İlişkin Hürriyet’e Açıklaması: “Kötü bir sürpriz”

SUT değişikliğine ilişkin Hürriyet’e konuşan OHSAD Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat, kanser cerrahisi gibi nitelikli işlerin fiyatının düştüğüne değinerek “bu işin kazananı olmaz” dedi. (yazının devamı)

Reşat Bahat Kanser Tedavisine İlişkin Fox Ana Haber’e Konuştu

Sadece özel sektör açısından değil kanser hastaları açısından da endişesini dile getiren OHSAD Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat, özel sektörün zarar etmeden ameliyat yapamayacağını söyledi. (yazının devamı)

En ‘Sağlık’lı Görüşme

Hürriyet Gazetesi’nden Jale Özgentürk’ün sorularının yanıtlayan OHSAD Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat, kendi içlerinden birinin Sağlık Bakanı olmasını nasıl karşıladıklarını anlattı. (yazının devamı)

Hastaneler 6 Ayda Bir Değerlendirmeye Tabi Tutulacak

Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık kuruluşları 6 veya bir yıllık sürelerle değerlendirmeye tabi tutulacak. Değerlendirme sonuçlarına göre, hastaneler gruplandırılacak. (yazının devamı) 
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.