Reşat Bahat Bloomberg TV’de Sağlık Yatırımları ve Maliyetleri Konuştu

OHSAD Genel Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat’ın konuk olduğu Bloomberg TV’nin İş Dünyası Programında sağlık yatırımları ve maliyetleri konuşuldu. (yazının devamı)

OHSAD Departman Toplantıları: Pazarlama ve Tanıtım

"Pazarlama ve Tanıtım" konulu OHSAD Departman Toplantısı 13 Ağustos'ta OHSAD Danışmanı Hüseyin Çelik’in koordinasyonunda yapılacak. (yazının devamı)

OHSAD Departman Toplantılarının İlki Gerçekleşti

“Belediye İle İlgili Hizmetler - İmar Barışı” konu OHSAD Departman Toplantısı 6 Ağustos 2018 tarihinde yapıldı. (yazının devamı)

ÜTS ve Eşdeğer İlaç Uygulaması Konulu Toplantı Yapıldı

OHSAD tarafından 3 Ağustos’ta ÜTS tekil tanımlayıcı, firma bayii işlemleri ve eşdeğer ilaç uygulamasına yönelik toplantı yapıldı. (yazının devamı)

Sağlık Bakan Yardımcıları Atandı

Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Güven’e, Halil Eldemir’e, Dr. Şuayip Birinci’ye ve Prof. Dr. Emine Alp Meşe’ye yeni görevlerinde başarılar dileriz. (yazının devamı)

Sağlık Turizmi İçin Yetki Belgesi Alan Sağlık Tesisleri 

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlık Turizmi Daire Başkanlığı tarafından yetki belgesi alan sağlık tesisleri ve aracı kuruluşlar yayınlandı. (yazının devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.