OHSAD Kurultayı Eyüp Gümüş ve Mehmet Selim Bağlı'nin Katılımı ile Açıldı 

7. OHSAD Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları, OHSAD Başkanı Dr. Reşat Bahat, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı, TOBB Türkiye Sağlık Kurumları Meclisi Başkanı Dr. Seyid Karaca ve Özel Hastaneler (haberin devamı)

Gereksiz Tahlil, Hayali Hasta İddialarına Cevap

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Reşat Bahat, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun 11 yıldır sundukları sağlık hizmetlerinde hiçbir fiyat güncellemesi yapmadığını belirtti. Özel sağlık kurum ve kuruluşlarında gereksiz tahlil yapıldığı iddialarına "Son aşamada (haberin devamı)

7. OHSAD Kurultayı Başarıyla Tamamlandı

OHSAD 2016 Kurultayı “Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları-7” sektör paydaşlarının yoğun katılımı ile gerçekleşti. 4 gün süren kurultayda, başta Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı ve SGK yetkilileri olmak üzere kamu, özel, üniversite hastane yöneticileri ve sektör firmaları katıldı. (haberin devamı)

Sağlık Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu Düzenlenecek

Sağlık Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanlığı Üst Düzey Yetkilileri, İş Teftiş Kurulu Başkanlığı İş Müfettişleri, OHSAD Başkanı Dr. Reşat Bahat, (haberin devamı)
© 2005 OHSAD - Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği
Cumhuriyet Cd. Seyhan Apt. No:36/8 Elmadağ-Taksim/İST. Tel: 0212 247 07 00 Faks: 0212 247 07 05

Bize iletmek istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz için Destek Birimi ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu e-postanın size isteğiniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.