Salı
Mart, 5
Ana SayfaHaberler1.Uluslararası İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi Kasım’da

1.Uluslararası İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi Kasım’da

1.Uluslararası İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi 25-27 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Sherwood Breezes Resort’ta yapılacak. Uluslar arası düzeyde gerçekleşmesi planlanan Kongre, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı ile Ebe ve Hemşireler Derneği işbirliği ile organize ediliyor.

Hedef kitlesi yurt içinde ve dışında iç hastalıkları hemşireliği alanında klinik ve akademik çalışmalarda bulunan hemşireler olan 1. Uluslararası İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi, “Yeşil Bir Dünya, Yeşil Bir Gelecek” konsept ve “İç Hastalıkları Hemşireliğine Evrensel Bir Bakış” ana teması ile gerçekleşecek.

Kongrede başta kronik hastalıklarda acil-klinik-yoğun ve uzun dönem bakım, biyoterapi, kanıt temelli uygulamalar, mikrobiyata ve beslenme, hemovijilans hemşireliği, kronik hastalıklarda koruyucu yaklaşımlar ve sağlık turizmi ana konuları ele alınacak olup tüm iç hastalıkları hemşireliğini ilgilendiren konularda da bildiri kabulü yapılacak.
Alanında uzman yabancı konuşmacıların katılımıyla da zengin bir içeriğe sahip olması planlanan 1.Uluslararası İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi’nin detaylarına http://www.ichastaliklarihemsireligi.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Program için: http://www.ichastaliklarihemsireligi.com/program