Cumartesi
Temmuz, 13
Ana SayfaGenel12. OHSAD Kurultayı 23-27 Mart 2022 Tarihleri Arasında Antalya'da Düzenleniyor

12. OHSAD Kurultayı 23-27 Mart 2022 Tarihleri Arasında Antalya’da Düzenleniyor

Derneğimizce her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantısı – 12. OHSAD Kurultayı 23-27 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştiriliyor.

Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, SGK – Sosyal Güvenlik Kurumu, özel, kamu, şehir ve üniversite hastaneleri, hastane idarecileri ve satın alma birimleri, sigorta şirketleri ve sağlık sektörüne ürün ve hizmet sağlayan firmalar, sağlıktaki değişim ve yenilikleri değerlendirmek, sektörün sorunlarını ve uygun çözüm önerilerini tartışmak amacıyla bir araya gelecekler.

Sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiren kurultayımıza her yıl katılım ve ilginin arttığını görmekteyiz. Bu yıl da sizlerle birlikte sektöre yön verecek adımlar atmaktan mutluluk duyacağız.

23 – 27 Mart 2022 tarihleri arasında Cornelia Diamond Otel, Antalya’da düzenlenecek Kurultayımıza erken kayıt dönemi avantajları ile katılmak için 7 Ocak 2022 tarihine kadar kayıtlarınızı www.ohsadkurultayi.org sayfasından tamamlayabilirsiniz.