Cumartesi
Temmuz, 13
Ana SayfaGenel12. OHSAD KURULTAYI ANA SPONSORLARI: ÇAPA MEDİKAL VE RASYOTEK

12. OHSAD KURULTAYI ANA SPONSORLARI: ÇAPA MEDİKAL VE RASYOTEK

Sağlık profesyonellerini bir araya getiren 12. OHSAD Kurultayı, 23-27 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.

Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, SGK – Sosyal Güvenlik Kurumu, özel, kamu, şehir ve üniversite hastaneleri, hastane idarecileri ve satın alma birimleri, sigorta şirketleri ve sağlık sektörüne ürün ve hizmet sağlayan firmalar, sağlıktaki değişim ve yenilikleri değerlendirmek, sektörün sorunlarını ve uygun çözüm önerilerini tartışmak amacıyla bir araya gelecekleri kurultayda bu yıl iki firma ANA SPONSOR olarak yer alacak.

1987 yılından bu yana medikal sektörde faaliyet gösteren ve uzun yıllardır kurultayımıza destek veren ÇAPA MEDİKAL (http://capamedikal.com) ile “Teknolojik İnsan” mottosuyla farklı sektörlerde 1000’den fazla kuruma hizmet veren RASYOTEK (https://www.rasyotek.com.tr) firmaları kurultayımızda sektörümüzle biraraya gelecek.

Hepimizi derinden etkileyen pandemi süreci sonrası sektörümüzle biraraya geleceğimiz için heyecanlıyız. Ana sponsorlarımıza verdikleri destek için şimdiden teşekkür ediyor, Mart 2022 Antalya’da birarada olmayı diliyoruz.