Salı
Haziran, 18
Ana SayfaGenel13. OHSAD Kurultayı Hazırlık Çalışmaları Başladı

13. OHSAD Kurultayı Hazırlık Çalışmaları Başladı

Derneğimizce her yıl düzenlenen Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları – OHSAD Kurultayının 13. sü 1 – 5 Mart 2023 tarihleri arasında Antalya’da Susesi Otel’de gerçekleşecek. Türkiye’nin en büyük sektör buluşması 13. OHSAD Kurultayı hazırlık çalışmaları kapsamında Yönetim Kurulumuz önceki yıllarda gerçekleştirilen kurultaylarımıza destek olmuş firmalar başta olmak üzere sektörümüzde faaliyet gösteren firmaların üst düzey yöneticileri ile 21 Kasım 2022 tarihinde Divan Otelinde düzenlenen bir toplantıda bir araya geldiler.

Açılış  konuşmasını Dernek Başkanımız Dr. Reşat BAHAT’ın yaptığı toplantıda, Genel Sekreterimiz Dr. Uğur BARAN kurultayda görüşülmesi planlanan konu başlıkları ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Katılımcıların daha önceki yıllarda katıldıkları kurultayla ilgili görüşlerini paylaştıkları toplantıda kurultayda yer alacak oturum başlıkları konusunda görüş ve öneriler alındı.

Sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiren kurultayımıza her yıl katılım ve ilginin arttığını görmekteyiz. Bu yıl da 1 – 5 Mart 2023 tarihleri arasında Susesi Otel, Antalya’da sizlerle birlikte sektöre yön verecek adımlar atmaktan mutluluk duyacağız.

Kurultayımız ile ilgili gelişmeleri www.ohsadkurultayi.org sayfasından takip edebilirsiniz.