Cumartesi
Şubat, 24
Ana SayfaGenel13. OHSAD Kurultayı'nın Tüm Paydaşlarına Teşekkür Ederiz...

13. OHSAD Kurultayı’nın Tüm Paydaşlarına Teşekkür Ederiz…

Derneğimiz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve sektör profesyonellerini ortak bir çatı altında birleştiren OHSAD Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları‘nın 13.sünü
bu yıl 6-10 Aralık 2023 tarihleri arasında Antalya’da Susesi Otel’de gerçekleştirdik.

Oldukça yoğun bir programla gerçekleşen Kurultayımızda konuşmacılarımız tarafından sunulan kaliteli içerikler, interaktif oturumlar, eğitici sunumlar ve deneyim paylaşımları katılımcılarımıza yeni bakış açıları kazandırdı ve sektördeki en son gelişmeleri anlamalarına yardımcı oldu.

Katılımcılarımızın tüm oturumlara interaktif katılımları iletişimimizi ve bilgi paylaşımımızı güçlendirdi.

Elbetteki sponsorlarımızın desteği kurultayımızın düzenlenmesinde kritik bir rol oynadı, sektördeki güncel gelişmeleri paylaşma, deneyimleri bir araya getirme ve ortak hedeflerimize ulaşma amacımıza ulaşmamıza yardımcı oldu.

13. OHSAD Kurultayı’nda edindiğimiz değerli deneyimleri titizlikle değerlendirerek, bu kazanımları 2025 yılında düzenleyeceğimiz 14. OHSAD Kurultayı’na taşıyacağız.

Tüm paydaşlarımızın yer aldığı bu önemli etkinliği başarıyla gerçekleştirmemizi sağlayan tüm moderatör ve konuşmacılarımıza, başta Ana Sponsorlarımız Çapa Medikal ve Pusula Yazılım olmak üzere tüm sponsorlarımıza, değerli katılımcılarımıza, organizasyonu başarıyla yürüten DEKON Kongre ve Turizm’e, Kurultayımızın basın iletişimini yürüten Büyülü Dağ İletişim Ajansı’na teşekkür ederiz.

13. OHSAD Kurultayı Açılış Konuşmaları ve OHSAD Başkanı Sayın Dr. Reşat BAHAT ile Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali AYDINLAR’ın söyleşisinin videolarına OHSAD Youtube hesabı üzerinden (aşağıdaki linke tıklayarak) ulaşabilirsiniz.

OHSAD Youtube