Pazar
Şubat, 25
Ana SayfaHaberler7. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi 18-21 Kasım 2015'te İstanbul'da

7. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi 18-21 Kasım 2015’te İstanbul’da

7. Uluslar arası Sağlık Turizmi Kongresi; çeşitli sağlık hizmeti sağlayıcıları, sivil toplum kuruluşları, sağlık turizmi acenteleri, akademisyenler, sigorta sektörü profesyonelleri, devlet ve hükümet temsilcilerinin de katılımıyla, 18 – 21 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Silence Hotel Convention Center’da gerçekleştirilecektir.

Kongreden bazı başlıklar ve Kongre Organizasyon Komitesinin mesajı aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Katılım ve kongre ile ilgili detaylı bilgi için;

http://www.turkeyhealth.net/


Türkiye Sağlık Turizmi Derneği olarak Türkiye’nin sağlık turizmindeki hedeflerine ulaşması için 10 yıldan bu yana yürüttüğümüz çalışmalardan biri olan Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi’nin bu sene 7.sini düzenlemenin heyecanını yaşamaktayız.

7. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi ile sektöre vizyon katmak, sinerji ve işbirliklerini artırmak, yeni fırsatlar oluşturmak ve Türkiye’nin sağlık turizmindeki hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Kongremiz, Türkiye’nin büyük potansiyelinin sektöre yatırım yapan kuruluşlara yepyeni fırsatlar oluşturması adına önemli bir buluşma noktası olacaktır. Kongrede sağlık turizmi hizmet sunucuları ile hizmet alan temsilcileri B2B formatında buluşturacak; tanıtım pazarlama faaliyetleri ve iş görüşmelerini kongrenin önemli bir parçası haline getireceğiz.

Böylece, sağlık hizmeti sunanları, aracı kuruluşları, yatırımcıları, tedarikçileri, STK temsilcilerini, hükümet temsilcilerini, yerli ve yabancı çok sayıda üst düzey bürokratı büyük bir mutlulukla ağırlayacağız. Kongreye, komşu ülkeler yanı sıra, Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Orta Asya, Rusya ve Amerika olmak üzere 70’in üzerinde ülkeden katılımcı beklemekteyiz.
Siz sayın paydaşlarımızı ve dünyadaki Sağlık Turizmi sektörü temsilcilerini bir kez daha İstanbul’da ağırlamaktan ve sizlerin de desteklerinizi, büyük bir özveri ile hazırlayacağımız kongremizde görmekten büyük mutluluk duyacağız.
Yeni işbirlikleri, yeni dostluklar ve birlikte başarmak arzusuyla…

Kongre’den bazı başlıklar:
– Sağlık turizminde bölgesel işbirliği ve destinasyon yönetimi
– Sağlık turizminde hedef pazarlar ve pazarlama stratejileri
– Sağlık turizminde kalite ve akreditasyon
– Sağlık turizminin analizi ve fırsatlar