Perşembe
Nisan, 25
Ana SayfaGenelBiyometrik Kimlik Doğrulama Sistemleri İhalesi 22.10.2013 Salı Günü

Biyometrik Kimlik Doğrulama Sistemleri İhalesi 22.10.2013 Salı Günü

Değerli Üyelerimiz;

Biyometrik kimlik doğrulama cihazı üretici firmaları ile uzun süreden beri yapılmakta olan görüşmelerde, tartışmasız bir şekilde öne çıkan teknik bir üstünlük olmadığı anlaşılmıştır. Bu nedenle fiyat bazlı bir pazarlık yürütülmüş, ancak kesin sipariş adedi belirlenemediği için sektörü tatmin edecek bir fiyat avantajı sağlanamamıştır. Sonuç olarak, OHSAD tarafından resmi talep toplanmasına ve yine OHSAD’ın garantörlüğünde, elektronik ortamda açık eksiltme yöntemi ile gerçekleştirilecek bir ihale yapılmasına karar verilmiştir.

22.10.2013 Salı günü gerçekleştirilmesi planlanan ilk ihale, 3000 (üçbin) cihaz ile sınırlı olarak gerçekleştirilecek ve alıcıların sipariş önceliği dikkate alınacaktır. İhaleye katılabilmek için, aşağıda belirtilen hesap numarasına, sipariş edilecek cihaz başına 100 USD yatırılması gerekmektedir. Ödemeye istinaden banka dekontunun ve ekteki alıcı sözleşmesinin imzalanarak OHSAD’a faks yoluyla iletilmesi ve telefonla kayıt yaptırılması ile mümkün olacaktır. İhale, www.ihaledenal.com internet sitesi tarafından gerçekleştirilecek ve nihai alıcılar tarafından da canlı olarak izlenebilecektir. İhale bitiminde, ödemenin tamamlanmasını takiben, üretici firmaya bilgi verilerek, ürünün ihale şartnamesinde belirlenen süre içerisinde, alıcı sağlık kuruluşuna ulaştırılması sağlanacaktır.

Üretici firmalar, farklı teknik özelliklerde modeller sunduğu için; tüm firmaların standart modelleri üzerinden ihaleye çıkılacak, ek özelliklerin fiyatları firmalar ile yapılacak sözleşmeler aracılığıyla sabitlenecektir.

Bilgilerinize önemle duyurulur,

OHSAD


 

OHSAD Dolar Hesabı:
İşBankası Harbiye Şubesi
Hesap Türü : USD Hesabı
Şube Kodu – Hesap No : 1001 – 0451956
IBAN : TR75 0006 4000 0021 0010 4519 56

OHSAD İletişim Bilgileri:
Adres : Cumhuriyet Cad. Seyhan Apt. No: 36/8 Elmadağ-Taksim / İstanbul
Telefon : 0212 247 07 00
Faks : 0212 247 07 05

İHALE ALICI SÖZLEŞMESI

Not:
– Alıcı sözleşmesinin her sayfasının ıslak olarak imzalanması, sözleşmede bulunan boş alanlar doldurularak, sözleşmenin OHSAD’a ödeme dekontu ile birlikte fakslanması ve ayrıca kargo ile orijinal nüshanın gönderilmesi gerekmektedir.
– Faks iletiminde yaşanabilen problemlerin önüne geçilmesi amacıyla, dekont ve sözleşmenin OHSAD’a iletilmesinin ardından, telefon ile teyid edilerek kayıt yaptırılmasını önemle rica ederiz.