Cumartesi
Şubat, 24
Ana SayfaManşetBursa'da Sektörel İstişare Toplantısı Yapıldı

Bursa’da Sektörel İstişare Toplantısı Yapıldı

Derneğimiz Yönetim Kurulu ve Özel Hastaneler Platformu Derneği Yönetim Kurulu 18 Mart 2023 tarihinde Bursa’da istişare toplantısı gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde açılışını gerçekleştiren Özel Bursa Doruk Nilüfer Hastanesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Derneğimiz Yöneticileri ve Özel Hastaneler Platformu Derneği Yöneticilerinin yanı sıra Bursa milletvekili Mustafa Esgin ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Faruk Çelik de kısa süreli katılarak sektörümüzle ilgili görüş ve önerilerimizi aldılar.

Toplantıda 6 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli depremlerin sektörümüze etkileri, Sağlık Uygulama Tebliği ile ilgili yapılması planlanan çalışmalar, sektörümüzü ilgilendiren mevzuatlara ilişkin yapılan çalışmalar vb konularda görüşmeler yapıldı.

Toplantı sonrasında toplantımıza ev sahipliği yapan, en yeni teknolojiler ve modern mimari detaylar kullanılarak inşa edilen Özel Doruk Nilüfer Hastanesi hizmet birimleri gezildi.

Yönetim Kurullarımız, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarihi binasında, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar tarafından da Panaroma Fetih Müzesi’nde kabul edildi.

Ev sahiplikleri için Doruk Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Yavuz NAMLI, Yönetim Kurulu Üyesi Uz. Dr. Atilla GÜRAY, Bursa Milletvekili Mustafa ESGİN, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve Doruk Sağlık Grubu çalışanlarına teşekkür ederiz.