Perşembe
Temmuz, 25
Ana SayfaHaberlerOHSADdan HaberlerCUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN !!!

CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN !!!

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına ulaşmanın gururunu, sevincini ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 100 yıl önce büyük önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Cumhuriyet, Türk milletinin bağımsızlık, eşitlik ve özgürlük ideallerinin somut bir ifadesi olarak bugün hala dimdik ayakta duruyor.

Bu yüz yıllık yolculuk boyunca, milletimiz büyük mücadeleler verdi, zorlukların üstesinden geldi ve birçok alanda büyük başarılar elde etti. Cumhuriyetimizin 100. yılı, bu başarıların kutlandığı ve geleceğe umutla bakılan bir dönem olarak karşımıza çıkıyor.

Cumhuriyetimizin 100. yılında, geleceğe umutla bakarken, Kurtuluş Savaşı’ndan son yaşadığımız Covid 19 salgınına kadar milletimizin sağlığını korumak için gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarına da teşekkür ediyoruz. Onların özverili çabaları, Cumhuriyetimizin temel değerlerinden biri olan insan haklarına ve yaşam hakkına olan inancımızı bir kez daha göstermektedir.

Cumhuriyetimizin 100. yılını coşkuyla kutladığımız bu özel günde, geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Cumhuriyetimizin aydınlık yarınlara doğru emin adımlarla ilerlemesi dileğiyle, CUMHURİYET BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN!

OHSAD YÖNETİM KURULU