Cuma
Haziran, 21
Ana SayfaGenelDepartman Toplantıları 10 : Acil Sağlık Hizmetleri

Departman Toplantıları 10 : Acil Sağlık Hizmetleri

Saygıdeğer Üyelerimiz,

Cumhurbaşkanlığı Hükumet sisteminin uygulamaya girmesi ile birlikte Türkiye’de yeniden bir değişim ve dönüşüm sürecine girilmiştir. 2018 yılında yenilenen Yönetim Kurulumuz, bu değişim ve dönüşüm sürecinde yurt içinde ve yurt dışında ülkemizin ve sağlık sektörünün Dünya sahnesinde iddialı konumunu daha güçlendirmesi için hepimize sorumluluk düştüğünün bilincindedir.

Bu makro ölçekli yaklaşımlar yanında, sektörümüzün operasyonel düzeyde yaşadığı sorunların da yeni Cumhurbaşkanlığı hükumet sistemindeki göreve başlayan Bakanlarımıza tekraren anlatmak ve çözüm önerilerimizi paylaşmak kararlılığındayız. Bu amaca yönelik olarak sağlık tesislerinin fonksiyon/departman bazında yöneticilerinin katkı ve katılımı ile her hafta farklı bir fonksiyon/departmanı gündeme alarak sorun ve çözüm önerilerimizi güncellemek ve bir rapor halinde ilgili mercilere iletmek istiyoruz.

Siz Dernek üyelerimizin katkı ve katılımı ile elde edilecek bulgular taslak rapor olarak üyelerimizin de görüş ve katkılarına açılacak, sonrasında oluşan rapor Yönetim Kurumuzun onayına sunulacaktır.

Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda son hali verilen rapor, Cumhurbaşkanlığı ve ilgili Bakanlık mercilerine iletilerek çözüm aşamasında da sistematik takibi yapılacak, gelişmeler de sizlerle paylaşılacaktır.

Bu kapsamda gerçekleştirilecek onuncu toplantımızın bilgileri aşağıdaki şekildedir:

Toplantı Konusu  Acil Sağlık Hizmetleri
Tarih 3 Aralık 2018 Pazartesi
Saat 15.00 – 17.00
Yer OHSAD (Cumhuriyet Cad. Seyhan Apt. 36/8 Elmadağ Taksim)

Söz konusu toplantı bir Yönetim Kurulu üyesinin de katılımı ile Dernek Yönetim Kurulu Danışmanımız Hüseyin Çelik’in koordinasyonunda yapılacaktır.

Toplantıya her üye sağlık kurumundan konuyla ilişkili direktör / müdür pozisyonunda 1 kişi katılabilecektir. Katılacak kişilerin bilgilerinin 30 Kasım Cuma Saat: 17.00‘e kadar [email protected] mail adresine ya da Derneğimizin (212) 247 07 00 numaralı telefonuna bildirilmesi önem arz etmektedir.

Saygılarımızla,
OHSAD Yönetim Kurulu