Pazartesi
Nisan, 22
Ana SayfaHaberlerHastane Yöneticileri ABD’nin Hastanelerini Ziyaret Ediyor

Hastane Yöneticileri ABD’nin Hastanelerini Ziyaret Ediyor

Ankara Sağlık Kuruluşları Derneği, Boston’a hastane gezisi düzenliyor. Kamu ve özel hastanelerin yönetim kurulu üyeleri ve yöneticilerinin katılabileceği gezi 13-19 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.

Ülkemizde sürekli gelişim içinde olan hastane sektörüne sağlık turizmi açısından vizyoner katkı sağlaması ve dünyada hastane yönetimi ile ilgili son gelişmeleri yakından öğrenme imkanı sağlayacak gezide ABD’nin en iyi kanser merkezi, en iyi kadın-doğum hastanesi, en iyi çocuk hastanesi, en iyi göz ve KKB hastanesi ve en iyi genel hastanesi ziyaret edilecektir. Ayrıca birebir görüşmeler kapsamında çeşitli sağlık sigorta kuruluşlarının yetkilileri ile de görüşülecektir.

Gezi, Oğuz Engiz ve Andrew Barrer liderliğinde yürütülecektir. Hastanelerde yapılan görüşmelere ve seminerlere ilişkin katılım belgesi verilecektir.
Sağlık sektöründe ve sağlık turizminde önemli işbirliklerinin kapısını açacağını düşündüğümüz bu önemli vizyon gezisinde siz de yerinizi almak için lütfen arayınız.

Organizasyon Dahilinde Verilecek Hizmetler;

Gidiş-Geliş Uçak Bileti, Hilton’da tek kişilik odada Konaklama, Havaalanı Transferleri, Hastane içi Organizasyonlar dahil olup seyahat giderlerinin belirli bir kısmının teşvik kapsamında geri alınması ile ilgili görüşmeler de sürdürülmektedir.

3.000,- ABD Doları + KDV

(İki kişilik odada kalınması halinde ikinci katılımcı için 2.500,- ABD Doları + KDV ödenecek)

Ek Bilgi için: http://www.askd.org.tr/boston/

Kayıt İçin: Özgür Ayaşlıoğlu – 0555 658 88 19 – [email protected]