Perşembe
Temmuz, 25
Ana SayfaGenelHIMSS’21 Eurasia, 17 Kasım'da Sağlık Bilişimi Profesyonellerine Kapılarını Açacak

HIMSS’21 Eurasia, 17 Kasım’da Sağlık Bilişimi Profesyonellerine Kapılarını Açacak

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın destek ve himayelerinde gerçekleşecek olan Himss’21 Eurasia 17-19 Kasım tarihinde Antalya’da gerçekleşecek.

Türkiye’nin sağlıkta dijital dönüşüm başarısı ve HIMSS EMRAM Kriterleri bakımından kat ettiği mesafe, tüm bölge ülkeleri ve gelişmekte olan ülkeler bakımından Türkiye’yi rol model konumuna getirdi. Asya, Avrupa ve Afrika ülkelerini kapsayacak şekilde uluslararası bir etkinlik olarak geçtiğimiz “HIMSS + Eurasia Sağlık Bilişimi Teknolojileri Konferansı ve Fuarı” dijital etkinliğinde 85 ülkeden 3225 ziyaretçinin bir araya gelmesi Türkiye’nin bu başarısını daha da pekiştirmiştir.

Pandemi sonrası yeni normalde HIMSS + Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı ile 17-19 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek. Aynı zamanda Hibrit bir etkinlik olarak dijital sağlık alanında tüm dünyadan sağlık profesyonellerini ağırlayacak.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın destek ve himayeleri başta olmak üzere üniversitelerin ve özel hastanelerin işbirliği ve bölge ülkelerinin sağlık otoritelerinin aktif katılımıyla gerçekleşecek HIMSS + Eurasia Konferansı; katılımcılarına inovasyona dayalı sağlık çözümleri ve en iyi IT uygulamaları ile buluşma fırsatı sunacak.

Dijital hastane, e-sağlık, sağlıkta akıllı sistemler ve teknolojiler, yeni teknolojiler, yapay zekâ ve ileri uygulamaların sergileneceği sağlık bilişimi fuarı da bu kapsamda sağlık bilişim firmaları ile kamu, özel sektör ve akademiden sağlık yöneticileri ve sağlık IT profesyonellerini aynı çatı altında buluşturacak. Sektör oyuncularının ticari bağlantılar kurarak işbirliği fırsatları yakalayabileceği fuar alanının yanı sıra etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek B2B görüşmeler de hedef kurum ve alıcılarla görüşme imkânları sağlayacak.

HIMSS + Eurasia ile ilgili daha geniş ve güncel bilgi için www.himsseurasia.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

HIMSS21 Sağlık Bakanlığı Üstyazısı

HIMSS Eurasia 2021 Tanıtım Bülteni