Cumartesi
Haziran, 15
Ana SayfaManşetHIMSS’22 Eurasia, 10 Kasım'da Sağlık Bilişimi Profesyonellerine Kapılarını Açacak

HIMSS’22 Eurasia, 10 Kasım’da Sağlık Bilişimi Profesyonellerine Kapılarını Açacak

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın destek ve himayelerinde gerçekleşecek olan Himss’22 Eurasia 10-12 Kasım 2022 tarihinde Antalya’da gerçekleşecek.

Pandemi sonrası yeni normalde HIMSS + Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı ile 10-12 Kasım 2022 tarihleri arasında Antalya’da sağlık alanında tüm dünyadan sağlık profesyonellerini ağırlayacak.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın destek ve himayeleri başta olmak üzere üniversitelerin ve özel hastanelerin işbirliği ve bölge ülkelerinin sağlık otoritelerinin aktif katılımıyla gerçekleşecek HIMSS + Eurasia Konferansı; katılımcılarına inovasyona dayalı sağlık çözümleri ve en iyi IT uygulamaları ile buluşma fırsatı sunacak.

Dijital hastane, e-sağlık, sağlıkta akıllı sistemler ve teknolojiler, yeni teknolojiler, yapay zekâ ve ileri uygulamaların sergileneceği sağlık bilişimi fuarı da bu kapsamda sağlık bilişim firmaları ile kamu, özel sektör ve akademiden sağlık yöneticileri ve sağlık IT profesyonellerini aynı çatı altında buluşturacak. Sektör oyuncularının ticari bağlantılar kurarak işbirliği fırsatları yakalayabileceği fuar alanının yanı sıra etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek B2B görüşmeler de hedef kurum ve alıcılarla görüşme imkânları sağlayacak.

HIMSS + Eurasia ile ilgili daha geniş ve güncel bilgi için www.himsseurasia.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

HIMSS22 Sağlık Bakanlığı Üstyazısı

HIMSS Eurasia 2022 Tanıtım Bülteni