Pazar
Mayıs, 19
Ana SayfaManşetOHSAD Akademi Sektör Yöneticileri ile Buluşuyor

OHSAD Akademi Sektör Yöneticileri ile Buluşuyor

Sağlık sektöründe gerçekleşen değişim, dönüşüm ve yenilikleri doğru bir zeminde ve yenilikçi projelerle hayata geçirme amacıyla faaliyetlerini yürüten Derneğimiz, geçtiğimiz günlerde de ilan ettiği üzere kurumsallaşmış yapısı ve profesyonel kadrosu ile “OHSAD Akademi” ve “OHSAD Enstitüsü” için çalışmalara başladı. OHSAD Akademi ile her geçen gün gelişen ve büyüyen sağlık sektöründe mevcut çalışanların gelişmeleri takip edebilmesi ve daha fazla kalifiye eleman yetişmesi için eğitim çalışmaları tasarlanmaktadır.

Dernek Başkan Yardımcımız Sayın Dr. Ömer Güzel ve Danışmanımız Sayın Hüseyin Çelik koordinasyonunda kuruluş çalışmaları yürütülen Akademinin, profesyonel kadrolarının oluşturulmasına yönelik olarak, sektörde uzun yıllardır tecrübesi bulunan Sayın Güler Çakmak Tosunoğlu OHSAD Akademi & Enstitü Koordinatörü olarak görevine başlamıştır.

Bu çalışmalar kapsamında, 2018 yılı OHSAD Akademi Yıllık Eğitim Planına ışık tutması açısından sektörümüzde görev yapan profesyonellerin kişisel, mesleki gelişimine ve kurumsal hedeflerine katkı sağlayacağı düşünülen eğitim konularının belirlenmesi amacıyla üye hastanelerimizde görev yapan İnsan Kaynakları Direktörleri/Müdürleri, Kalite Direktörleri/Müdürleri, Eğitim Direktörleri/Müdürleri ile toplantı yapılacaktır. Toplantıda siz değerli yöneticilerimize OHSAD AKADEMİ Vizyonunu anlatmak ve eğitim ihtiyaçlarında görüşlerinizi almayı arzu ediyoruz.

Sözkonusu toplantının yer ve saat bilgileri aşağıda iletilmektedir. Organizasyonda sorun yaşanmaması için katılacak hastane yöneticilerinin katılım bilgilerini en geç 17 Eylül 2018 Pazartesi gününe kadar bildirmesi gerekmektedir.

Toplantı Tarihi: 19 Eylül 2018 Çarşamba
Toplantı Yeri: OHSAD (Cumhuriyet cad. Seyhan Apt. 36/8 Elmadağ Taksim – İSTANBUL)
Toplantı Saati: 16.00 – 18.00

İletişim:
Güler TOSUNOĞLU
Tel: (212) 247 0700 – (533) 772 41 90
e-posta: [email protected]