Medical News – OHSAD Başkanı Dr. Reşat Bahat Güven Tazeledi

0
30

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği’nin Olağan Genel Kurulunda mevcut Başkan Dr. Reşat Bahat yeniden OHSAD Başkanlığı’na seçildi.

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD)’nin Olağan Genel Kurulu 6 Aralık 2017 tarihinde Taksim Divan Oteli’nde gerçekleşti. OHSAD’a üye hastanelerden 115 temsilcinin katıldığı Genel kurul Divan Başkanlığı’na Dr. Hüseyin Urlu ve Divan Kurulu Üyeliklerine Dr. Şerif Köksal ve Dr. Ş. Ergun Şenel’in seçilmesinin ardından Genel Başkanı Dr. Reşat Bahat açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasında geçmiş dönemde çok uğraştıkları halde SUT fiyatlarındaki artış konusunda istedikleri sonucu alamadıklarını belirten OHSAD Başkanı Dr. Reşat Bahat, tüm üyelere verdikleri destekten ötürü teşekkür etti. Açılış konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Uğur Baran Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu’nu, Denetleme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hayreddin Yekeler de Mali Rapor’u sundu. Her iki rapor da Genel Kurul’a katılan delegeler tarafından oy birliği ile ibra edildi. Yönetim ve Denetleme Kurulu’nun ibra edilmesinin ardından Dernek Eski Genel Sekreteri Yaşar Yıldırım’a söz verildi. Yıldırım, sözlerinde Derneğin kuruluş süreçlerinden ve bugünkü geldiği yerden memnuniyetlerini dile getirerek Yönetim Kurulu’na teşekkür etti. Sonrasında Dr. Cevat Şengül, Dr. Seyit Karaca ve Dr. Ömer Güzel de söz alarak görüş ve düşüncelerini bildirdi. Konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçimlerde OHSAD Yönetim, Denetleme ve Onur Kurulu seçimleri yapıldı. Seçim sonrası Dr. Reşat Bahat tekrar söz alarak sektörün kendilerine duyduğu güven için teşekkür etti. Seçimler sonucunda belirlenen OHSAD Kurulları şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu (Asil)
Yaşar Aydın
Mehmet Ali Aydınlar
Reşat Bahat
Uğur Baran
Tolga Birgül,
Hüseyin Bozkurt
Erhan Bulutçu
Ömer Güzel
Eray Kapıcıoğlu
Seyit Karaca
Fahrettin Koca
Ahmet Şah Kolan
Banu Küçükel
Abdurrahman Külünk
Feza Şen
Cevat Şengül
Türkan Özilhan Tacir
İlksan Urlu
Muharrem Usta

Yönetim Kurulu (Yedek)
Ayhan Arslan
Vedat Aydın
Nuri Karaöz
Fuat Mert
Yaşar Nursoy
Hayati Odabaşı
Ercan Sevinç
Abdulkadir Tahtacı
Bilal Yıldırım

Denetleme Kurulu (Asil)
Mustafa Ak
Hayrettin Yekeler
Yusuf Ziya Yıldırım

Denetleme Kurulu (Yedek)
Mustafa Balık
İhsan Başpınar
Ahmet Yavaş
Onur Kurulu
Mücahit Atmanoğlu
Turgut Aydın
Sedat Azak
Doğan Birgül
Cemşid Demiroğlu
Yusuf Elgörmüş
Azmi Ofluoğlu
Hüseyin Urlu
Yaşar Yıldırım
Süleyman Yılmaz

Medikal News, Aralık 2017

OHSAD