Perşembe
Nisan, 25
Ana SayfaHaberlerOHSAD Kurultayı 2016'da Yine Antalya'da Gerçekleşecek

OHSAD Kurultayı 2016’da Yine Antalya’da Gerçekleşecek

OHSAD tarafından düzenlenen ‘Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantılarının yedincisi 13-17 Nisan 2016 tarihleri arasında yine Antalya’da düzenleniyor.

Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, SGK, Maliye Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Özel Hastaneler, Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri, Sağlık Kuruluşları ve Sigorta Şirketleri, sağlık sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirmek için bir araya geliyor.

SAĞLIKTA ORTAK ÇÖZÜM TOPLANTILARI GELENEKSEL HALE GELDİ

Sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek için düzenlenen toplantının ana amacı; sektörün sorunlarına, sektörün tüm paydaşlarının bir araya geleceği toplantılarla birlikte ortak çözüm alternatifleri oluşturmak ve daha önemlisi ülkemizin kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık sistemine kavuşmasının önünü açmak.

ÖZEL VE KAMU ZİRVESİ BİR ARADA

Daha önce 6 defa gerçekleştirilen ve sağlık sistemine yön veren kamu ve özel sektörün zirve isimlerini bir araya getiren OHSAD Kurultaylarına her geçen yıl ilgi ve katılım daha da artıyor.

Yedincisini 13-17 Nisan 2016 tarihinde Sueno Hotels Deluxe Belek’te gerçekleştireceğimiz toplantıda, tüm özel ve kamu sağlık yöneticilerinin yanı sıra sektöre ürün ve hizmet sunan firmalarımızı da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
DÜZENLEME KURULU ADINA

Op. Dr. Reşat BAHAT
OHSAD Başkanı

Detaylı bilgi için: http://ohsadkurultayi.org/