OHSAD Kurultayında Medikal Muhasebe Çalıştayları Düzenlenecek

0
33
OHSAD Kurultayında Medikal Muhasebe Çalıştayları Düzenlenecek

Derneğimizce her yıl Nisan ayında Antalya’da düzenlenen ve geleneksel hale gelen “Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantısı”, gerek kamu gerekse özel sektörün yoğun ilgisiyle gerçekleşmektedir. 26-29 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenen 8. OHSAD Kurultayı kapsamında, bu yıl özellikle Medikal Muhasebe alanında her bölgenin sıkıntılarını konuşmak üzere ayrı workshoplar organize edildi.

Bu bölümde her bölge kendi sorunlarını birebir muhatapları ile görüşerek çözüm yolları arayacak. Benzer toplantılar daha önceki kurultaylarda da gerçekleştirilmiş ancak sınırlı sayıda bölge ile toplantı yapılabilmişti. Toplantılar tüm katılımcılara açık olarak organize edilecek ve bölgesel farklılıkların dile getirilip ortak uygulamalar oluşturulmasına çalışılacak.

Tüm bölge müdürlükleri yetkililerinin (Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, Samsun, Trabzon) davet edildiği bu toplantının sektördeki arkadaşlarımızın yaşadığı sorunları gidermekte etkili olacağı kanaatindeyiz.

Bu vesile ile sektörümüzü bir kez daha kurultayımıza davet ediyoruz.