Pazartesi
Nisan, 22
Ana SayfaHaberlerOHSAD ve Acıbadem Üniversitesi işbirliği ile Sağlık İşletmelerinde Satın Alma ve Depo...

OHSAD ve Acıbadem Üniversitesi işbirliği ile Sağlık İşletmelerinde Satın Alma ve Depo Yönetimi Eğitimi İkinci Kez Düzenleniyor

OHSAD ve ASEGEM (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Geliştirme Merkezi) işbirliği ile 14 Kasım-22 Aralık 2016 tarihleri arasında Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü, ASEGEM dersliklerinde, Sağlık İşletmelerinde Satın Alma ve Depo Yönetimi Eğitimlerinin ikincisi düzenlenecek.

Satın alma ve tedarik zinciri yönetiminin temel prensipleri ve süreçlerine ilişkin detaylı bilgilerin verileceği eğitimde, katılımcıların aynı zamanda stratejik karar alabilme ve çözüm odaklı çalışabilme konularında yetkinliklerini geliştirmeleri de hedefleniyor.

Toplam 80 saat (6 hafta) sürecek teorik ve bilgisayar uygulamalı eğitimin ardından katılımcılara “Sağlık İşletmelerinde Satın Alma ve Depo Yönetimi Programı” çerçevesinde sertifika verilecek.

Sağlık işletmelerinde uygun tedarikçi bulma ve tedarik zinciri, satın alma, lojistik yönetimi, depo ve stok yönetimi gibi konuların yanı sıra ticaret hukuku, vergi uygulamaları, mali mevzuat ve analiz gibi konuların yer aldığı eğitimde katılımcılar, program çerçevesinde saha incelemesi yaparak yerinde eğitim alabilecek.

25 kişi olarak belirlenen Sağlık İşletmelerinde Satın Alma ve Depo Yönetimi Sertifika Programına, satın alma, muhasebe ve finans bölümü yönetici ve çalışanlarının yanı sıra stok yönetimi, lojistik, depo, tedarikçi ilişkileri alanlarında çalışan kişiler ve yöneticiler katılabilecek.

Koordinatörlüğünü Acıbadem Üniversitesinden Doç. Dr. S. Haluk Özsarı’nın yaptığı eğitimde eğiticiler şu isimlerden oluşuyor: Prof. Dr. Murat ERDAL (İstanbul Üniversitesi), Prof. Dr. Barış SİPAHİ (Marmara Üniversitesi), Prof. Dr. Oğuz POLAT (Acıbadem Üniversitesi), Doç. Dr. Serhat YANIK (İstanbul Üniversitesi), Yrd. Doç. Dr. Umut YENİOCAK (Kemerburgaz Üniversitesi), Dr. Mehmet SAYGILI (Bahçeşehir Üniversitesi), Arş. Gör. Adil ÜNAL (İstanbul Üniversitesi), Zekeriya AVŞAR (Çapa Medikal), Hakan EVSİNE (Acıbadem Sağlık Grubu), Nurten ALTINER (Acıbadem Sağlık Grubu), Osman MORGÜL (Acıbadem Sağlık Grubu), Nurullah KARACAKAYA (Acıbadem Sağlık Grubu).

Eğitime içeriği ve takvimine ulaşmak için: Sağlık İşletmelerinde Satın Alma ve Depo Yönetimi Sertifika Programı

Eğitime başvuruda bulunmak için: http://www.acibadem.edu.tr/tr-tr/akademik/merkezler/asegem/Sayfalar/Sat%C4%B1nalma-ve-Depo-Yonetimi.aspx