Perşembe
Nisan, 25
Ana SayfaHaberlerSağlık ve Teknoloji Sektörü Liderleri Sağlıkta Teknolojinin Gelecek Vizyonu için İstanbul'da Buluşuyor

Sağlık ve Teknoloji Sektörü Liderleri Sağlıkta Teknolojinin Gelecek Vizyonu için İstanbul’da Buluşuyor

2. Sağlık Teknolojileri Liderler Zirvesi, 10 Mart 2020 tarihinde Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da MarlinPlus Sağlık ve Teknoloji tarafından düzenlenecek. Sağlık ve sağlıkta teknoloji liderlerinin deneyimlerini paylaşacakları, gelecek vizyonlarını aktaracakları, bilimsel ve teknolojik olarak zenginleştirilmiş içeriklerin yer aldığı etkinlik, sağlık, sağlık sigortacılığı, medikal, bilişim, telekomünikasyon ve teknoloji sektörlerinin öncülerini buluşturacak.

2.YILA ÖZEL KONULAR
Sağlık Teknolojileri Liderler Zirvesi’nin bu yılki ana konusu “Mobil Sağlık Teknolojileri / Diyabet”. Bu alanda geliştirilen teknolojiler, medikal ölçüm cihazları ile entegre çalışan sistemler, veri aktarım cihazları ve teknolojileri, kişisel verilerin korunması ve bilgi güvenliği, IoT platform yazılımları ve sağlıktaki yeri, gelecek sağlık teknolojileri ve inovasyon konularına yer verilecek.

Sektörlerin kamu ve özel olmak üzere tüm paydaşlarının bir araya geleceği oturumlarda birlikte ortak çözüm alternatifleri ve gelecek vizyonu, yenilikçi girişimler ve varolan sistemler hakkında en son teknolojiler konuşulacak.

http://htlsplus.com/