Pazar
Temmuz, 21
Ana SayfaHaberlerYeni SGK Sözleşme Yönetmeliği ile İlgili Tüm Sorular SGK Yetkilileriyle Masaya Yatırılıyor

Yeni SGK Sözleşme Yönetmeliği ile İlgili Tüm Sorular SGK Yetkilileriyle Masaya Yatırılıyor

Tüm Özel Sağlık Kuruluşlarını OHSAD Kurultayına Bekliyoruz

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, SGK Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Başkan Yardımcıları Uzm. Dr. Orhan Koç ve Dr. Mustafa Kuruca, GSS Genel Müdürü Dr. İsmet Köksal ve çok sayıda SGK ve GSS yetkilileri OHSAD Kurultayında özel hastane yöneticileriyle buluşacak.

SGK yeni sözleşmesi ve sözleşme yönetmeliği ile ilgili tüm sorunların SGK üst düzey yetkilileri ile Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantılarının yedincisinde 13-17 Nisan 2016 tarihlerinde Antalya’da 5 saatlik ucu açık iki oturumda tüm tarafların katılımıyla tartışılacaktır.

SGK ve GSS’den katılımcı olarak yer alacak diğer üst düzey yetkililer şu şekildedir: GSS Genel Müdür Yardımcıları Dr. Cemil Gül ve Op. Dr. Alper Süzen, MEDULA Hastane Şb. Md. Refik Altun, GSS Genel Müdürlüğünden Önder Güngör, Eyüp Sabri Tezcan, Pelin Akbay, Serdar Bora, Özlem Ergün, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa Antalya SGK ekipleri OHSAD Kurultayında Özel Sağlık Kuruluşlarıyla bir araya geliyor.

SGK yeni sözleşme yönetmeliğinin yanısıra, Küçük ve Orta Ölçekli Sağlık Kuruluşlarının Geleceği ve Sorunları Sağlık Bakanlığı bürokratlarıyla ilk ana oturumda ele alınacak olup, tüm özel sağlık kuruluşu yetkililerini OHSAD Kurultayına bekliyoruz.

Güncel program ve daha ayrıntılı bilgi için; www.ohsadkurultayi.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.